Zpět do obchodu

Registrace

Thetford AQUA KEM BLUE 2L Rozkladová chemie do WC

Nejprodávanější a osvědčená rozkladová chemie do WC, výrobce Thetford, jednička na celosvětovém trhu, balení 2L.

280 Kč

Thetford AQUA KEM BLUE 2L Rozkladová chemie do WC

Kód: 30112AT
Neohodnoceno

Nejprodávanější a osvědčená rozkladová chemie do WC, výrobce Thetford, jednička na celosvětovém trhu, balení 2L.

2l balení. Jedná se o tradiční odzkoušený a nejlepší prostředek pro chemická WC, který má nejlepší rozkládací účinky a příjemnou vůni. Možnost velkého balení 30L. Silná koncentrace spoří Vaši kapsu. Na plastové lahvi je český popis s návodem na použití. Prostředek se používá přímo do odpadové kazety WC nebo u starších provedení toalet do splachovacího zásobníku se splachovací vodou. Bezpečnostní víčko proti vylití prostředku, výrobce holandský Thetford, výrobce většiny toalet pro moderní obytné vozy i karavany. Thetford Aqua Kem Blue je vysoce efektivní kapalina pro použití v odpadních nádržích toalet , která nabízí nejlepší výkon pro vaši kazetovou a přenosnou toaletu. Je to kapalina č.1 pro chemické toalety na celosvětovém trhu. 

- vynikající minimalizace zápachu

- zkapalňuje odpad pro snazší vyprazdňování

- významně snižuje tvorbu plynů

Návod na použití : použijte 120 ml na 20 L objemu odpadní nádrže a přidejte 2-3 L vody. Doplňujte každé 4 až 5 dnů. Vždy vyprazdňujte nádrž na určeném místě a pak ji důkladně vypláchněte čistou vodou. Skladujte prostředek Aqua Kem Blue v na chladném a suchém místě , které je chráněné před přímým slunečním světlem. Účinnost produktu je zaručena do data vytištěného pod štítkem. Thetford B.V. Holandsko.

Dokonale se hodí k použití společně s Thetford Aqua Rinse Plus ( účinná tekutina pro splachovací záchody, pohlcuje zápach ), a Thetford Aqua Soft ( toaletní papír s rychlým rozkládáním) . 

Jméno značky: Thetford
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Dostupnost: Skladem (22 ks)
280 Kč
450 Kč Ušetříte 38 % 231,40 Kč bez DPH